Sun Protection Cream – Face &neck sun saver SPF 50 – 50 ml

23.00

 • Përmban ekstrakte të vajit poligon dhe jojoba
 • Pasuruar me vitamina dhe ekstrakte bimore
 • Hidratues natyral
 • Formon një mburojë mbi lëkurë
 • Mbulimi i një spektri të gjerë
 • Pa kimikate, hipoalergjike, pa paraben
 • Krem shumë delikat për lëkurë të ndjeshme
 • I lehtë dhe përthithet shpejt

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Contains Polygonum and Jojoba oil extracts
 • Enriched with vitamins and herbal extracts
 • Natural moisturizer
 • Forms a shield over the skin
 • Broad spectrum coverage
 • Chemical free, hypoallergenic, paraben free
 • Very delicate cream for sensitive skin
 • Light and absorbs quickly

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Sun Protection Cream – Face &neck sun saver SPF 50 – 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories