Super Aqua Max Ex Watery Cream

30.00

Super Aqua Max Ex është e pasur me minerale deti që rrjedhin nga deti i thellë i Kona, Hawaii dhe gjethe të sporeve të algave Wando. Përfshin 33 minerale detare për hidratimin dhe pastrimin e lëkurës. Kremi elastik hidratues që përthithet lehtësisht pa një ndjesi vajore për lëkurë më të butë dhe të fortë. Një formulim kremoz me ngjitje dhe përthithje të përmirësuar duke siguruar një ndjenjë hidratuese. Fukoza, një përbërës natyral hidratues e lë lëkurën të ndihet e lëmuar. Ruan hidratimin deri në 100 orë me forcim të barrierës së lëkurës dhe pa acarime ose irritime.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Super Aqua Max Ex është e pasur me minerale deti që rrjedhin nga deti i thellë i Kona, Hawaii dhe gjethe të sporeve të algave Wando. Përfshin 33 minerale detare për hidratimin dhe pastrimin e lëkurës. Kremi elastik hidratues që përthithet lehtësisht pa një ndjesi vajore për lëkurë më të butë dhe të fortë. Një formulim kremoz me ngjitje dhe përthithje të përmirësuar duke siguruar një ndjenjë hidratuese. Fukoza, një përbërës natyral hidratues e lë lëkurën të ndihet e lëmuar. Ruan hidratimin deri në 100 orë me forcim të barrierës së lëkurës dhe pa acarime ose irritime.

Super Aqua Max Ex is rich in deep-sea minerals derived from the deep sea of Kona, Hawaii and Wando seaweed spore leaves. Includes 33 marine minerals for moisturising and clean skin. Moisturizing elastic cream absorbs comfortably without any external oils for smooth and firm skin. A cream formulation with improved adhesion and absorption by providing a moisturizing feeling. Fucose, a natural moisturizing ingredient enhances the skin’s moisture and leaves it feeling smooth. 100 hour moisture retention with skin barrier strengthening and no irritation.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Aqua Max Ex Watery Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories