Super Aqua Max Combination Watery Cream

16.00

Kremi mbron lëkurën nga mjedisi i jashtëm duke formuar një film hidratimi mbi lëkurë. Teksturë e lehtë ujore pa një ndjesi kremoze dhe të rëndë, e bërë nga 33 lloje ekstraktesh detare / bimë deti për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Përmban ujin e thellësisë 914m të oqeanit të Kona Hawaii i cili të hidraton menjëherë me një ndjesi freskuese dhe mban hidratimin në lëkurën tuaj deri në 24 orë. I përshtatshëm për përdorim në cdo orë të ditës nga lëkurat e tipit miks.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kremi mbron lëkurën nga mjedisi i jashtëm duke formuar një film hidratimi mbi lëkurë. Teksturë e lehtë ujore pa një ndjesi kremoze dhe të rëndë, e bërë nga 33 lloje ekstraktesh detare / bimë deti për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Përmban ujin e thellësisë 914m të oqeanit të Kona Hawaii i cili të hidraton menjëherë me një ndjesi freskuese dhe mban hidratimin në lëkurën tuaj deri në 24 orë. I përshtatshëm për përdorim në cdo orë të ditës nga lëkurat e tipit miks.

The cream protects the skin from the external environment by forming a moisture film over the skin. Light watery texture without a creamy and heavy feel made from 33 kinds of marine extracts/sea plants for revitalizing your skin. Contains Kona Hawaii’s 914m deep ocean water which instantly hydrates your skin with a refreshing feeling and holds moisture in your skin for up to 24 hours. For combination skin and day or night time use.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Aqua Max Combination Watery Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories