Vitamin B5 Emulsion

25.00

Një emulsion që ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës së shëndetshme me panthenol dhe madecassoside që qetëson lëkurën e ashpër nga ambienti i jashtëm. Emulsioni me vitaminë B5, i cili përmban 1% panthenol, është një emulsion freskues i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme nga stimujt e jashtëm. Pro Vitamin Panthenol ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga agresorët e jashtëm dhe humbja e forcës. Siguron hidratim dhe ushqim të bollshëm për të forcuar lëkurën.

Mënyra e përdorimit: Pasi të përdorni esencën tuaj, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni atë në fytyrën.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një emulsion që ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës së shëndetshme me panthenol dhe madecassoside që qetëson lëkurën e ashpër nga ambienti i jashtëm. Emulsioni me vitaminë B5, i cili përmban 1% panthenol, është një emulsion freskues i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme nga stimujt e jashtëm. Pro Vitamin Panthenol ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga agresorët e jashtëm dhe humbja e forcës. Siguron hidratim dhe ushqim të bollshëm për të forcuar lëkurën.

Mënyra e përdorimit: Pasi të përdorni esencën tuaj, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni atë në fytyrën.

 

A emulsion that helps maintain healthy skin with panthenol and medecasoside that calms rough skin from the outside environment. Vitamin B5 emulsion, which contains 1% of panthenol, is a refreshing type of emusion suitable for sensitive skin from external stimuli. Pro Vitamin Panthenol helps protect skin from external aggression and loss of strength. Provides abundant moisturizing and nutrition to strengthen the skin.

How to use: After using the essence, take an appropriate amount and apply it to your face.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Vitamin B5 Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories