Vitapair C Dark Spot Serum Special Set

34.50

Një serum i mbushur me vitaminë c që jep një nxitje të menjëhershme të hidratimit dhe shkëlqimit. I bërë me 10% ekstrakt limoni Jeju, centella asiatica dhe vitaminë c, ky serum ndihmon në zbehjen e njollave të errëta dhe hiperpigmentimit për të zbuluar një lëkurë të ndezur dhe elastike.

Llojet e lëkurës: E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës. Vitamina C është fromuluar që të jetë e sigurt dhe për lëkurën e ndjeshme.

Përfitimet: Linja Vitapair C Line është përpunuar me përpikëri duke përdorur një metodë fermentimi të ftohtë që nxjerr ekstrakte natyrore për 24 orë. Kjo siguron që formula është e butë, por edhe efektive.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një serum i mbushur me vitaminë c që jep një nxitje të menjëhershme të hidratimit dhe shkëlqimit. I bërë me 10% ekstrakt limoni Jeju, centella asiatica dhe vitaminë c, ky serum ndihmon në zbehjen e njollave të errëta dhe hiperpigmentimit për të zbuluar një lëkurë të ndezur dhe elastike.

Llojet e lëkurës: E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës. Vitamina C është fromuluar që të jetë e sigurt dhe për lëkurën e ndjeshme.

Përfitimet: Linja Vitapair C Line është përpunuar me përpikëri duke përdorur një metodë fermentimi të ftohtë që nxjerr ekstrakte natyrore për 24 orë. Kjo siguron që formula është e butë, por edhe efektive.

 

A vitamin-c packed serum that delivers an instant boost of hydration and radiance. Made with 10% Green Jeju Lemon extract, centella asiatica, and vitamin c, this serum helps fade dark spots and hyperpigmentation to reveal glowing, supple skin.

Skin types: Great for all skin types! Vitamin C is thoughtfully derived to be safe for sensitive skin.

Benefits: Our Vitapair C Line is meticulously crafted using a cold-brew method that derives natural extracts for 24 hrs. This ensures that our formula is gentle, yet effective. Our Vitapair C Line contains 10% Green Jeju Lemon and centella extract to deliver a brightening and soothing dose of vitamin c.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Vitapair C Dark Spot Serum Special Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories