Snail Solution Eye Cream

44.00

Kremi për sytë Snail Solution përmban 64% filtrat të sekretimit të kërmijve. Rigjallëron dhe shkëlqen lëkurën duke siguruar hidratim dhe ushqim në zonat e prirura për rrudha. Një zgjidhje perfekte për zonën e ndjeshme të syve që është e prirur për rrudha. Zvogëloni pamjen e rrudhave me filtrat hidratues të mukusit të kërmillit. Eliminon pamjen e lodhur në zonën rreth syve.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kremi për sytë Snail Solution përmban 64% filtrat të sekretimit të kërmijve. Rigjallëron dhe shkëlqen lëkurën duke siguruar hidratim dhe ushqim në zonat e prirura për rrudha. Një zgjidhje perfekte për zonën e ndjeshme të syve që është e prirur për rrudha. Zvogëloni pamjen e rrudhave me filtrat hidratues të mukusit të kërmillit. Eliminon pamjen e lodhur në zonën rreth syve.

 

Our Snail Solution Eye Cream contains 64% snail secretion filtrate. Revitalises & brightens by providing moisture and nourishment to areas prone to wrinkles.A perfect solution for the sensitive eye area which is prone to wrinkles. Reduce the appearance of wrinkles with moisturising snail mucus filtrate. Eliminates dullness around the eyes.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Snail Solution Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories