Bulgarian Rose Moisture Essence

8.00

Një esencë hidratues që gjallëron dhe freskon lëkurën e thatë. Formuluar me trëndafil bullgar hidratues për të ndihmuar në rritjen e niveleve të lagështisë së lëkurës, shton butësinë dhe elasicitetin përsëri në fytyrën tënde. Formula e tipit xhel absorbohet lehtë dhe shpejt nga lëkura pa ndonjë ndjesi ngjitëse, si dhe lë një aromë të lehtë dhe delikate të trëndafilit. Ofron hidratim në lëkurë për të krijuar një lëkurë të shndritshme. Pas larjes së fytyrës dhe vendosjes së tonerit, vendosni një sasi të moderuar në dorë dhe masazhojeni në lëkurë deri sa të përthithet.

In stock

+ -

Një esencë hidratues që gjallëron dhe freskon lëkurën e thatë. Formuluar me trëndafil bullgar hidratues për të ndihmuar në rritjen e niveleve të lagështisë së lëkurës, shton butësinë dhe elasicitetin përsëri në fytyrën tënde. Formula e tipit xhel absorbohet lehtë dhe shpejt nga lëkura pa ndonjë ndjesi ngjitëse, si dhe lë një aromë të lehtë dhe delikate të trëndafilit. Ofron hidratim në lëkurë për të krijuar një lëkurë të shndritshme. Pas larjes së fytyrës dhe vendosjes së tonerit, vendosni një sasi të moderuar në dorë dhe masazhojeni në lëkurë deri sa të përthithet.

 

A moisturizing essence that revitalizes and refreshes parched skin. Formulated with hydrating Bulgarian rose to help boost skin’s moisture levels; adds softness and bounce back to your complexion; gel-type texture is easily and quickly absorbed by skin without any sticky feeling; leaves a light, delicate rose scent. Offers moisture to skin to create radiant skin. After washing your face and applying toner, apply moderate amount and pat for absorption.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Bulgarian Rose Moisture Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories