Fresh Green Tea Seed Serum

15.00

Serumi Fresh Green Tea Seed është një solucion hidratues për lëkurën nga Nature Republic, duke u siguruar përdoruesve rigjallërimin e duhur për të cilin kanë nevojë. Serumi përmban vaj të përqendruar të farës së çajit 67%, është mjaft i fortë në aftësitë e tij hidratuese. Efekte të shkëlqyera dhe të dukshme në fytyrën tuaj, me veti të fuqishme kundër plakjes. Serumi është i pasur me Vitaminë C, e cila i sjell vetitë e fuqishme anti-oksiduese.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Serumi Fresh Green Tea Seed është një solucion hidratues për lëkurën nga Nature Republic, duke u siguruar përdoruesve rigjallërimin e duhur për të cilin kanë nevojë. Serumi përmban vaj të përqendruar të farës së çajit 67%, është mjaft i fortë në aftësitë e tij hidratuese. Efekte të shkëlqyera dhe të dukshme në fytyrën tuaj, me veti të fuqishme kundër plakjes. Serumi është i pasur me Vitaminë C, e cila i sjell vetitë e fuqishme anti-oksiduese.

 

Fresh Green Tea Seed Serum is a skin hydrating solution from Nature Republic, providing users with the proper rejuvenation they need. The serum contains concentrated 67% green tea seed oil, it is quite strong in its moisturizing capabilities. Excellent and visible effects on your complexion, with powerful anti-aging properties. The serum is rich on Vitamin C, which brings it’s powerful anti-oxidant properties.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Fresh Green Tea Seed Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories