Good Skin Panthenol Ampoule

15.50

Vitamina B5 dhe vaji i farës së lulediellit punojnë së bashku për të dhënë hidratim të qëndrueshëm dhe për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga agresorët mjedisorë. Kjo ampulë ultra-hidratuese ofron mbrojtje dhe hidratim për llojet normale dhe të thata të lëkurës.

 

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Vitamina B5 dhe vaji i farës së lulediellit punojnë së bashku për të dhënë hidratim të qëndrueshëm dhe për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga agresorët mjedisorë. Kjo ampulë ultra-hidratuese ofron mbrojtje dhe hidratim për llojet normale dhe të thata të lëkurës.

 

Vitamin B5 and sunflower seed oil work together to deliver long-lasting moisture and help protect skin from environmental aggressors. This ultra-moisturizing ampoule provides protection and hydration for normal to dry skin types. Great for normal to dry skin types.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Panthenol Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories