Lotus Renew Cream

22.00

Përmban ekstrakt zambaku uji (1,000 ppm) që mbron lëkurën, duke e bërë atë një lëkurë vitale dhe të ushqyer. Përmban vajra esencial me origjinë bimore, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës.

Si t’a përdorni:  Në hapin e fundit të kujdesit për lëkurën, merrni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në lëkurë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Përmban ekstrakt zambaku uji (1,000 ppm) që mbron lëkurën, duke e bërë atë një lëkurë vitale dhe të ushqyer. Përmban vajra esencial me origjinë bimore, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës.

Si t’a përdorni:  Në hapin e fundit të kujdesit për lëkurën, merrni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në lëkurë.

 

It contains lotus extract (1,000ppm) that protects the skin, making it a vital and nutritious skin. Contains plant-derived essential oils, not artificial fragrances, to make your skin healthier. Skin irritation test completed.

How to use: At the last step of skin care, take an appropriate amount and spread evenly on the skin for absorption.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Lotus Renew Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories