Soothing & Moisture Aloe Vera 80% Emulsion

12.00

Ky emulsion i formuluar me 80% aloe vera natyrale qetëson dhe hidraton lëkurën pa një ndjesi ngjitëse. Formulë e pasur dhe e freskët pa paraben, vaj mineral dhe ngjyra artificiale, duke minimizuar rrezikun e acarimeve të lëkurës dhe duke e bërë atë të përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Aloe vera ka fuqinë që të qetësoj lëkurën e irrituar nga dielli i nxehtë dhe siguron hidratim në lëkurë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Ky emulsion i formuluar me 80% aloe vera natyrale qetëson dhe hidraton lëkurën pa një ndjesi ngjitëse. Formulë e pasur dhe e freskët pa paraben, vaj mineral dhe ngjyra artificiale, duke minimizuar rrezikun e acarimeve të lëkurës dhe duke e bërë atë të përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Aloe vera ka fuqinë që të qetësoj lëkurën e irrituar nga dielli i nxehtë dhe siguron hidratim në lëkurë.

This emulsion formulated with 80% natural aloe vera effectively soothes and moisturizes the skin without feeling sticky. The rich and fresh formula is free from parabens, mineral oil and artificial colors, minimizing the risk of skin irritations and making it suitable for all skin types. The aloe vera has an energy that soothes skin irritated by the hot sun and provides moisture to the skin.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 80% Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories