Real Fresh French Mud Scrub

24.50

Një pastrim me baltë detoksuese që heq në mënyrë efektive lëkurën e vdekur duke thithur vajin dhe papastërtitë e tjera. Maskë me baltë minerale dhe eksfoliuese. Përmban gjethe të vërteta të çajit jeshil, për të ri-oksigjenuar lëkurën, ideale për të rritur shkëlqimin e lëkurës dhe për të nxjerrë në pah lëkurën e re, më të lëmuar, më të shndritshme dhe më të butë.

Only 8 left in stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një pastrim me baltë detoksuese që heq në mënyrë efektive lëkurën e vdekur duke thithur vajin dhe papastërtitë e tjera. Maskë me baltë minerale dhe eksfoliuese. Përmban gjethe të vërteta të çajit jeshil, për të ri-oksigjenuar lëkurën, ideale për të rritur shkëlqimin e lëkurës dhe për të nxjerrë në pah lëkurën e re, më të lëmuar, më të shndritshme dhe më të butë.

 

A spa-worthy detox mud scrub that effectively removes dead skin while absorbing oil, dirt, and other impurities. Mineral mud mask & exfoliator. Contains real Green Tea leaves, to re-oxygenate the skin, ideal for boosting complexion radiance and bringing out new, smoother, brighter and softer skin and instantly restores radiance sparkle.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Fresh French Mud Scrub”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories