Real Squeeze Aloe Vera Cream

22.00

Një krem hidratues me xhel aloe vera i formuluar me ekstrakt vere frutash që rrit shkëlqimin, hidratimin dhe teksturen elastike. Xheli aplikohet butësisht për të lagur lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen e lëkurës për të mbajtur dhe ruajtur hidratimin. Përbërësit thelbësorë të Aloe Vera maksimizojnë hidratimin, qetësimin dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. Vitaminat nga Aloe Verës si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Efekt i menjëhershëm ftohjeje. Pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurat normale dhe ato të thata.

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Një krem hidratues me xhel aloe vera i formuluar me ekstrakt vere frutash që rrit shkëlqimin, hidratimin dhe teksturen elastike. Xheli aplikohet butësisht për të lagur lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen e lëkurës për të mbajtur dhe ruajtur hidratimin. Përbërësit thelbësorë të Aloe Vera maksimizojnë hidratimin, qetësimin dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. Vitaminat nga Aloe Verës si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Efekt i menjëhershëm ftohjeje. Pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurat normale dhe ato të thata.

A moisturizing aloe vera gel cream formulated with fruit wine extract that boosts brightness, hydration, and supple texture. The gel is applied smoothly to the skin to moisturize the skin, and it forms a moisturizing membrane on the skin surface to hold the moisture supplied. Aloe Vera’s core ingredients maximize moisturizing, soothing and improving skin elasticity. The vitamins from Aloe Vera such as vitamin E, C and other minerals keep the skin moisturized and protect against UV rays. Instant cooling effect with no paraben, talc, animal materials, mineral oil or artificial dyes. Ideal for normal to dry skin type.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Squeeze Aloe Vera Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories