Super Aqua Max Watery Cream Emulsion

18.00

Emulsioni shton hidratim të freskët, siguron lagështi të pasur si dhe ushqim duke ndihmuar në ekuilibrimin e vajit në lëkurë dhe duke e bërë atë të shëndetshme dhe me shkëlqim. Një emsulsion ultra-hidratues i formuluar për të gjitha llojet e lëkurës për të ekuilibruar nivelet e ph. Bërë me ujin e thellë të detit Kona në Hawaii për të dhënë hidratim freskues dhe një përzierje të ushqyesve në lëkurë. Përqendrohet në ndjesinë e ujshme të siguruar nga përbërësit detarë si kastraveci i detit dhe uji i oqeanit të cilët sigurojnë përfitime të lehta kolagjeni.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Emulsioni shton hidratim të freskët, siguron lagështi të pasur si dhe ushqim duke ndihmuar në ekuilibrimin e vajit në lëkurë dhe duke e bërë atë të shëndetshme dhe me shkëlqim. Një emsulsion ultra-hidratues i formuluar për të gjitha llojet e lëkurës për të ekuilibruar nivelet e ph. Bërë me ujin e thellë të detit Kona në Hawaii për të dhënë hidratim freskues dhe një përzierje të ushqyesve në lëkurë. Përqendrohet në ndjesinë e ujshme të siguruar nga përbërësit detarë si kastraveci i detit dhe uji i oqeanit të cilët sigurojnë përfitime të lehta kolagjeni.

The emulsion, which adds fresh moisture, provides rich moisture and nutrition to the skin, helping to balance the moisture of the skin’s oil and make the skin healthy and glossy. An ultra-hydrating emulsion formulated for all skin types to balance ph levels. Made with Hawaiian Deep Kona water to deliver refreshing hydration and a mix of nutrients to the skin. Focuses on watery feel provided by marine ingredients such as sea cucumber and ocean water which provide light collagen benefits.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Aqua Max Watery Cream Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories