Good Skin Ceramide Ampoule Cream

21.50

Kjo teksturë kremoze jep një hidratim pa ngjitje. Krijuar nga ceramide dhe ekstrakte bimore, ky krem ndihmon që lëkura juaj të duket rrezatuese dhe e freskët. Ceramidi gjithashtu ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës tuaj për të qetësuar irritimin. I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë.

 

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kjo teksturë kremoze jep një hidratim pa ngjitje. Krijuar nga ceramide dhe ekstrakte bimore, ky krem ndihmon që lëkura juaj të duket rrezatuese dhe e freskët. Ceramidi gjithashtu ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës tuaj për të qetësuar irritimin. I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë.

 

This creamy texture delivers a boost of hydration without the stickiness. Made with ceramide and floral herb extracts, this cream helps keep your skin looking radiant and fresh. Ceramide also aids in strengthening your skin barrier to soothe irritation. Suitable for normal to dry skin type.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Ceramide Ampoule Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories