Herb Blending Cream

25.00

Krem Herb Blending përmban Herb Active 5 që sigurojnë substanca të pasura ushqyese dhe hidratim për lëkurën. Një krem jo-ngjitës i përzjerë me ampula që ushqen dhe mbron lëkurën. Krem hidratues plotë lëndë ushqyese. Ju lutemi përdorni spatulën e përfshirë për të përzier ampulën në krem para përdorimit. Pa paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, alkool benzil, talk apo pigment artificial.

 1. Karaob – I pasur me proteina, përmirëson strukturën e ashpër të lëkurës
 2. Gjethja e Dafinës – Aktivitet i shkëlqyeshëm antibakterial, trajton plagët
 3. Ash Tree – Anti-inflamacion i shpejtë, mbron lëkurën e ndjeshme, siguron lëndë ushqyese
 4. Cattail – Promovon qarkullimin e gjakut dhe rigjenerimin e tij, trajton plagët
 5. Kamomili – Qetëson Lëkurën, efekt antioksidant

In stock

+ -

Krem Herb Blending përmban Herb Active 5 që sigurojnë substanca të pasura ushqyese dhe hidratim për lëkurën. Një krem jo-ngjitës i përzjerë me ampula që ushqen dhe mbron lëkurën. Krem hidratues plotë lëndë ushqyese. Ju lutemi përdorni spatulën e përfshirë për të përzier ampulën në krem para përdorimit. Pa paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, alkool benzil, talk apo pigment artificial.

 1. Karaob – I pasur me proteina, përmirëson strukturën e ashpër të lëkurës
 2. Gjethja e Dafinës – Aktivitet i shkëlqyeshëm antibakterial, trajton plagët
 3. Ash Tree – Anti-inflamacion i shpejtë, mbron lëkurën e ndjeshme, siguron lëndë ushqyese
 4. Cattail – Promovon qarkullimin e gjakut dhe rigjenerimin e tij, trajton plagët
 5. Kamomili – Qetëson Lëkurën, efekt antioksidant

 

Herb Blending Cream contains Herb Active 5 providing rich nourishing substances and moisture to the skin. A non-sticky ampoule infused cream that nourishes and protects skin. Nutrition-packed moisture cream. Please use included spatula to blend ampoule into cream before use. Free of: paraben MIT, CMI, Chlorphenesin, benzyl alcohol, talc, artificial pigment

 1. Carob- Rich in protein, Improves rough skin texture ,
 2. Bay Leaf- Excellent antibacterial activity, Treatment of wound
 3. Ash Tree- Rapid anti-inflammation, Projects sensitive skin, Provision of nutrients
 4. Cattail- Promotes blood circulation and blood regeneration, Treatment of wound
 5. Chamomile- Soothes Skin, Antioxidant effect

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Herb Blending Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories